Aplikuj na projekt What is a Good life

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę swojego życia? Pragniesz udoskonalić swoje języki obce? Czy marzysz o aktywnych wakacjach? Mamy coś idealnego dla Ciebie!

 

Już teraz aplikuj na projekt What is a Good life?

Główną częścią będą zajęcia praktyczne, warsztaty oraz animacje językowe, rekreacyjność i wycieczki. W programie m.in. budowanie tratwy, park liniowy, wycieczka do Erfurtu, design, warsztaty z grupą komików i aktorów. W ramach obozu będziemy poszukiwać odpowiedzi dotyczącej dobrego życia i poddamy krytyce  model ekonomiczny oparty na wzroście gospodarczym oraz będziemy określać  alternatywne modele społeczeństw. Celem obozu jest również rozwój kompetencji językowych, umiejętności pracy w zespole i poznawanie innych kultur.  Pod okiem znakomitych trenerów, trenerów wspierających  i młodych liderów będziesz w stanie rozwinąć swoje umiejętności.

 

W projekcie uczestniczyć będzie 60 młodych ludzi z Polski, Bułgarii, Estonii, Francji, Niemiec, Grecji, Węgier, Włoch, Portugalii i Rumunii.

 

Mamy 5 miejsc (2 dla dziewczyn i 3 dla chłopaków) na wakacyjny workcamp w Weimarze (Niemcy) w terminie: 05.08 do 16.08. 2017 roku.

 

Wymagania:

– zainteresowanie tematyką projektu

– dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany język niemiecki i zainteresowanie kulturą niemiecką (nie jest to wymóg konieczny)

– wiek 17-25

– pochodzenie z regionu województwa świętokrzyskiego

– mile widziane doświadczenie w programach wolontariackich i działaność lokalna

 

Pierwszeństwo udziału w projektach międzynarodowych mają osoby, które aplikują po raz pierwszy.

 

Jeśli jesteś zainteresowany- napisz:agata.grzedzicka1@gmail.com

 

 

English