Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Contact Address
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Wymiana Młodzieżowa: “EU for resilience – Youth for Propaganda”

MŁODZIEŻ PRZECIWKO PROPAGANDZIE!
📣🚫🇩🇰 🇩🇰 🇩🇰 🇩🇰 🇩🇰
– to temat wymiany młodzieżowej z której niedawno wróciła dzielna pięcioosobowa reprezentacja RCW: Aleksandra Skowron, Mateusz Kruk, Bartek Wzorek, Andrzej Jaranowski i Wojtek Oreszczuk.
Spędzili oni fantastyczny tydzień razem z grupami młodzieży z Danii, Hiszpanii, Grecji, Włoch, Bułgarii, Turcji oraz Niemiec. Działo się wiele!
👉 był czas na wytężoną pracę nad tematem wymiany: analizę przekazu medialnego i wykrywanie manipulacji, problematykę powstawania i wykrywania fake-newsów, a także rozpoznawanie błędów logicznych w informacji 📣🚫 – wszystko w ramach nieformalnych metod nauki i ćwiczeń praktycznych, w bardzo różnorodnej, wielokulturowej grupie młodych osób.
👉 wieczory to czas przeznaczony na poznawanie innych kultur i wspólną zabawę 🥳 co wieczór inna grupa przedstawiała kulturę swojego kraju, przygotowywała tradycyjny poczęstunek i muzykę do wspólnej zabawy 💃
👉 niemało czasu spędziliśmy na poznawaniu siebie i integracji: poprzez energizery i aktywności team-buildingowe, wspólne wycieczki po okolicy, gry, zabawy i.. kąpiele w jeziorze! 😎
Tak intensywny czas spędzony z nieprzypadkową grupą osób sprawił, że nie tylko wróciliśmy mądrzejsi, ale też zostawiliśmy w małej duńskiej wiosce pod Kopenhagą kawałek serca, tęsknimy za Danią i poznanymi tam ludźmi i już myślimy o kolejnych spotkaniach! 💛 🤗
—————————–
Za organizację tej wspaniałej przygody dziękujemy @Copenhagen Youth Network! 🙌 Projekt wymiany młodzieżowej “Youth Against Propaganda” finansowany jest w ramach programu @Erasmus+ 🇪🇺🇪🇺🇪🇺 Uczestnikom zapewniono zakwaterowanie i wyżywienie oraz pokryto koszt transportu, więc nie musieli ponosić praktycznie żadnych kosztów wyjazdu!
A jeżeli Ty chcesz przeżyć podobną przygodę – skontaktuj się z nami, a znajdziemy również coś dla Ciebie! ✌️ 🤩
Imgp2177 Imgp2017 Img 20210731 103910 Img 9629 Img 9598 Img 9593 Dsc 0223
ClientThe Car Rental Co
SkillsPhotography / Media Production
WebsiteGoodlayers.com

Project Title

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth.