Związany z RCW od 8 lat. Przygodę z trzecim sektorem rozpoczął na studiach, gdzie działał w organizacji studenckiej AIESEC jako doradca ws. kontaktów zewnętrznych oraz koordynator Targów Praca Kariera Rozwój. W międzyczasie współtworzył program zniżek studenckich wraz z Metropolią Akademicką Kielce. Swoje kolejne kroki stawiał w Fundacji Rozwoju Kielc jako manager ds. marketingu, gdzie odpowiadał również za kontakty z instytucjami wspierającymi. Uczestnik programu wolontariackiego w Londynie przy Volunteer Police Cadets, którego efektem był pierwszy w Polsce program wolontariatu w policji. Wolontariusz EVS podczas półrocznego pobytu w Tajlandii. Wraz z delegacją Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych wyróżniony za Best Action Plan of Educational Creativity podczas Global Youth Trends Forum 2019 na Tajwanie. Absolwent programu Liderzy dla Młodzieży prowadzonego przez Szkołę Liderów.
Odpowiada za wolontariat lokalny. Jej pasją jest praca z ludźmi. Od wielu lat związana z wolontariatem. Pracowała z rodzinami potrzebującymi pomocy materialnej oraz z dziećmi, które miały trudność z nauką.
Magister inżynier Zarządzania i Inżynierii Produkcji oraz inżynier Logistyki. Od lat związany z trzecim sektorem, współpracował ze Stowarzyszeniem Wiosna jako Koordynator Wojewódzki i Manager Operacyjny. Zarządzał programem Akademia Przyszłości w województwach: świętokrzyskim, lubelskim i mazowieckim.
W Regionalnym Centrum Wolontariatu zajmuje się finansami Organizacji, kwestiami administracyjnymi oraz koordynowaniem Przystanku Młodych. Prowadzi także szkolenia rozwijające obejmujące kompetencje miękkie, kładąc szczególny nacisk na kompetencje biznesowe.
W wolnym czasie najchętniej słucha muzyki, poznaje języki oraz szuka nowinek technologicznych.
Doktor nauk społecznych w dyscyplinie pedagogika, edukatorka antydyskryminacyjna i trenerka WenDo (samoobrona i asertywność dla kobiet). W RCW zajmuje się organizowaniem spotkań dyskusyjnych i akcji prawnoczłowieczych (festiwal filmów dokumentalnych WATCH DOCS, happening One Billion Rising, Maraton Pisania Listów, Żywa Biblioteka, warsztaty międzykulturowe) a także pomaga wolontariuszom zagranicznym w zaaklimatyzowaniu się w Kielcach.
Koordynatorka Wolontariatu Europejskiego- pomaga wolontariuszom zagranicznym wzbogacić życie lokalne w regionie, wspiera podczas projektu, dba o jakość długoterminowego projektu ESC. Absolwentka pedagogiki i pracy socjalnej, korepetytorka, entuzjastka pracy z ludźmi i życiowej aktywności. Podróżując po Europie, brała udział w rocznym wolontariacie Workaway, wymianach młodzieży, treningach. Studiowała w Austrii w ramach Erasmus +. Lubi szukać nietypowych dróg do celu, np. na rowerze 😉 zainteresowana w szczególności podróżami, psychologią i kreatywnością. Współkoordynuuje z przyjemnością Przystanek Młodych, pomagając zorganizować i prowadzić zajęcia, warsztaty z międzynarodowymi wolontariuszami oraz spotkania podróżnicze.
Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunku bezpieczeństwo międzynarodowe. W Regionalnym Centrum Wolontariatu odpowiada za wolontariat lokalny oraz współrealizację Programu Korpus Solidarności. Z zaangażowaniem prowadzi spotkania z wolontariuszami dotyczące trzeciego sektora, a także spraw społecznych, tj. kwestie nierówności, stereotypy, czy fake newsy.
Studentka trzeciego roku informatyki na Politechnice Świętokrzyskiej. Swoją przygodę z trzecim sektorem rozpoczęła na początku studiów w organizacji AIESEC Kielce, gdzie zaczynała przy organizacji projektów goszczących wolontariuszy z zagranicy, a następnie przez rok pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
Prywatnie jest miłośniczką wszystkich zwierząt, zwłaszcza psów i koni oraz sportów takich jak jazda konna, pływanie i jazda na rowerze lub rolkach. Udziela się także wolontariacko w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach.
W Regionalnym Centrum Wolontariatu zajmuje się koordynowaniem wyjazdów na projekty międzynarodowe oraz pracą biurową.
Absolwent europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego, od 10 lat jest zaangażowany w pracę organizacji pozarządowych. Przez 5 lat pełnił funkcję prezesa Centrum Wolontariatu w Kielcach. W okresie VI 2014 – VIII 2015 członek zarządu i dyrektor Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. Współpracował z takimi organizacjach takich jak Polska Fundacja im. Roberta Schumana, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej, Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii oraz Stowarzyszenie Integracja i Rozwój. Michał Braun koordynował projekty lokalne oraz międzynarodowe w tym pracując z osobami w każdym wieku w Indiach, Boliwii i Stanach Zjednoczonych. Był Wiceprzewodniczący Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych. Absolwent Szkoły Menadżerów III Sektora Collegium Civitas. Uczestnik Szkoły Reprezentacji Trzeciego Sektora. Były przewodniczący Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kielcach. Trener umiejętności liderskich. W Regionalnym Centrum Wolontariatu pełni funkcję eksperta Współpracy Międzynarodowej.
Jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. W RCW zajmuję się projektami młodzieżowymi. Koordynowała międzynarodową wymianę młodzieżową o nazwie „We Are The Others”, która dotyczyła różnorodności kulturowej. Jest osobą otwartą na nowe doświadczenia i znajomości.
Członkini zarządu Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych z ramienia Regionalnego Centrum Wolontariatu w Kielcach. Członkini zarządu Regionalnego Centrum Wolontariatu w latach 2017-2019. Aktywistka społeczna specjalizująca się w zakresie młodzieżowych rad. Inicjatorka powołania Młodzieżowej Rady Miasta Kielce, przewodnicząca Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego w latach 2018-2019. Trenerka kompetencji miękkich. Realizatorka projektów w ramach programów Erasmus+. Przez wiele lat pracowała na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego oraz wspierania aktywności młodzieży i dialogu z władzami. Absolwentka programu “Liderzy dla młodzieży” realizowanego przez Fundację Szkoła Liderów, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Absolwent kierunku prawno-ekonomicznego oraz (niedługo) gospodarki turystycznej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Podczas studiów działał jako wolontariusz na rzecz wielu inicjatyw w tym mieście, a obecnie pracuje w RCW jako koordynator długoterminowego projektu EKS “Aktywna Edukacja”. Entuzjasta świadomego podróżowania, początkujący esperantysta, miłośnik literatury faktu. Z pochodzenia Podlasianin, z doświadczenia zawodowego księgarz.
W Regionalnym Centrum Wolontariatu regularnie pracują wolontariusze całej Europy!
W tym roku pracują z nami:
Gatien z Francji
Chris z Francji
Gabrièle z Francji
Loïck z Francji
Ruben z Armenii
Marta z Hiszpanii
Juanjo z Hiszpanii
Jaume z Hiszpanii
Chiara z Włoch
Merve z Turcji
Rüya z Turcji
Enes z Turcji
Maura z Włoch
Nathan z Wielkiej Brytanii
Aitana z Hiszpanii
Botan z Turcji
Ixent z Hiszpanii