Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Contact Address
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Świętokrzyska Gala Wolontariatu

Świętokrzyska

Gala Wolontariatu

Co roku nagradzamy najaktywniejszych wolontariuszy.

Świętokrzyska Gala Wolontariatu jest coroczną okazją do świętowania Międzynarodowego Dnia Wolontariusza i nagrodzenia najaktywniejszych wolontariuszy w regionie. 

Świętokrzyska Gala Wolontariatu to wydarzenie organizowane od 15 lat przez Regionalne Centrum Wolontariatu, Diecezjalne Centrum Wolontariatu oraz Wolontariat Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Gala odbywa się 5 grudnia. Jest to święto wolontariuszy, koordynatorów wolontariatu, instytucji pracujących z wolontariuszami oraz sympatyków wolontariatu.Podczas Gali uhonorowani i nagrodzeni zostają najaktywniejsi wolontariusze. Jest to wyraz  podziękowania im za poświęcony czas oraz zaangażowanie, z jakim pracują na rzecz drugiego człowieka. Wyróżniamy również instytucje i organizacje, które działają na terenie województwa i wspierają nasze inicjatywy, nadając im miano „Miejsc Przyjaznych Wolontariuszom”. Jest to wydarzenie, podczas którego wspólnie świętujemy nasze sukcesy, doceniamy tych, którzy pomagają i pokazujemy, jak bardzo potrzebne są osoby niosące pomoc. 

Gali Wolontariatu towarzyszą inne wydarzenia promujące pomaganie, takie jak gra miejska dla wolontariuszy, czy zorganizowany po raz pierwszy w 2019 roku Korowód Wolontariuszy. 

Gala Wolontariatu