Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Contact Address
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

International Party

International Party

Baw się z nami i poznawaj ludzi z całej Europy.

International Party to forma cyklicznego spotkania międzykulturowego, organizowana przez międzynarodowych wolontariuszy. Każde kolejne International Party ma inny charakter i tematykę, a nad jego organizacją czuwają młodzi ludzie, których gościmy na projektach Europejskiego Korpusu Solidarności.

International Party dedykowane są dla osób w różnym wieku- od nastolatków po osoby starsze. Celem jest spędzenie czasu w międzynarodowym gronie i wspólna zabawa podczas wymyślonych przez wolontariuszy gier i zabaw integracyjnych inspirowanych spotkaniami towarzyskimi w ich krajach. W czasie spotkania można pogawędzić po angielsku, hiszpańsku, francusku oraz w innych językach świata.

Kto pojawił się na naszym evencie chociaż raz, ten uwielbia nasze cykliczne spotkania! Rekordowe okazało się Valentine’s Day Party, gdzie w jednym miejscu spotkały się osoby z aż 15 krajów! Zgromadzili się tam obecni i byli wolontariusze Europejskiego Korpusu Solidarności, którzy od 2011 roku urozmaicają życie w Kielcach swoją obecnością.

Zapraszamy serdecznie na kolejne edycje International Party, by bawić się w miłej atmosferze razem z nami!

International