Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Contact Address
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Back to (thinking about) the future. Together

Źródło finansowania: Erasmus+

Pl Dofinansowane Przez Ue Pantone

Images

Spotkanie networkingowe zorganizowane w ramach akcji 1 programu Erasmus+. Sam tytuł nawiązuje do pandemii – wróćmy do myślenia o przyszłości razem.

Wraz z nadejściem Covid-19 świat Erasmusa i projektów międzynarodowych został zamrożony na długi czas. I ten projekt powstał właśnie z myślą, o tym żebyśmy mogli wrócić do regularnej pracy i robienia kreatywnych rzeczy razem.

Z końcem października zostało zorganizowane seminarium podczas którego uczestnicy z różnych europejskich krajów nawiązywali nowe partnerstwa, rozmawiali o projektach, wspólnych celach, a także próbowali wykreować wspólną wizję współpracy.

Seminarium było prowadzone przez profesjonalnych facylitatorów, którzy pierwszego dnia przygotowali dla grupy bardzo dużo ćwiczeń z zakresu team building, co w późniejszym czasie zaowocowało zmniejszeniem dystansu, poznaniem się i lepszą kooperacją podczas zajęć warsztatowych.

Podczas ich pobytu odbywały się Targi Organizacji Pozarządowych na Targach Kielce, gdzie zostali zaproszeni. Spędzili tam cały dzień, mieli okazję zobaczyć jak to wygląda w Polsce, a także porozmawiać z innymi ludźmi działającymi również w sektorze organizacji pozarządowych.

Wspólnie spędzony tydzień zaowocował powstaniem wielu nowych partnerstw, których rezultaty zobaczymy już niebawem.