Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Contact Address
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Eurodesk

Regionalne Centrum Wolontariatu jest jednym z dwóch Regionalnych Punktów Informacyjnych Eurodesk Polska w województwie świętokrzyskim.

Eurodesk to międzynarodowa sieć i program Unii Europejskiej dla młodzieży, osób pracujących z młodzieżą i organizacji młodzieżowych. W ramach działań Eurodesku odpowiadamy na pytania, prowadzimy spotkania dla uczniów, Informujemy o szkoleniach, studiach i wolontariacie za granicą. Eurodesk to ogromne źródło sprawdzonych i wiarygodnych informacji – dla wszystkich, którzy myślą o zdobywaniu doświadczeń za granicą i lokalnie.

Pomagamy w zgłębianiu wiedzy na temat Unii Europejskiej i jej możliwości, pomagamy znaleźć partnerów do projektów, pokazujemy jak znaleźć staż, wolontariat, czy otrzymać stypendium.

Studia? Praca? Gap year? To pytania, które zadaje sobie niemal każdy osiemnastolatek. Praca społeczna i udział w projektach młodzieżowych – to możliwości zdobywania doświadczeń, z których każdy człowiek stojący u progu swojej dorosłości powinien sobie zdawać sprawę. Konsultanci Eurodesk Kielce chętnie doradzą, z jakich propozycji i szans, które daje nam członkostwo w rodzinie Eurodesk można skorzystać. Z pewnością pomogą w tym działania zaplanowane z myślą o młodzieży z województwa świętokrzyskiego.

W ramach Eurodesku prowadzone są eurolekcje dla młodzieży szkół średnich.
Zachęcamy szkoły do zgłoszenia się do nas. Multiplikatorki przeprowadzą wybrane lekcje.
W naszej ofercie znajdują się następujące tematy:
– europraca
– papiery do kariery
– eurowolontariat
– eurostudia
– europrojekty

Lekcje mają charakter informacyjny i doradczy, zachęcają do dyskusji i pogłębiania tematu, który ciekawi! Dzięki nim uczniowie i uczennice zdobędą podstawowe informacje o pracy, wolontariacie i stażach w UE oraz zostaną poinformowani o programach, sieciach informacyjnych, uwzględniając Brexit i pandemią koronawirusa.

Jak zgłosić szkołę do przeprowadzenia eurolekcji?
Wystarczy napisać maila na adres: [email protected] zaproponować datę spotkania, określić, czy na spotkanie zostaje przeznaczone 45 czy 90 minut oraz podać orientacyjną liczbę uczestników i ich wiek.
Wszystkie eurolekcje prowadzone są bezpłatnie i w związku z pandemią – w formie online.

Featured Tab1

ClientThe Car Rental Co
SkillsPhotography / Media Production
WebsiteGoodlayers.com

Project Title

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth.