Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Contact Address
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

You(th) Play

Źródło finansowania: Erasmus+

Pl Dofinansowane Przez Ue Pantone

Images

Youthplay

Projekt rozpoczął się na przełomie września i października ’22. Realizowany jest w ramach programu Erasmus+ w partnerstwie z Grecją, Belgią, Hiszpanią oraz Bułgarią, która jest jego liderem.

Celem projektu jest wzmocnienie zdolności instytucji młodzieżowych, a także organizacji pozarządowych do zapewnienia wysokiej jakości cyfrowego uczenia w zakresie ekologii oraz ochrony środowiska przy użyciu innowacyjnej technologii grywalizacji i tworzenia wirtualnych przestrzeni.

Z końcem października ’22 odbyło się pierwsze spotkanie wprowadzające w Sofii. Regionalne Centrum Wolontariatu wysłało dwóch przedstawicieli, już wtedy rozpoczęły się prace nad przygotowaniem narzędzi, mających na celu podnieść jakość edukacji z zakresu ekologii wśród młodzieży.

Narzędziem, które zostało wypracowane w ramach projektu jest gra o ekologii i ochronie środowiska dostępna w dwóch wersjach – tradycyjnej – planszowej oraz wirtualnej. Już z początkiem grudnia powstała lista tematów spośród których wybrano sześć najbardziej istotnych. Następnie opracowano pytania i odpowiedzi, wraz z linkami do artykułów, które będą służyć młodzieży jako pogłębienie wiedzy.

Tradycyjna wersja gry została zaadaptowana do warunków wirtualnych, dzięki czemu zarówno miłośnicy tradycyjnych form gier jak i tych wirtualnych znajdą coś dla siebie. Efekty projektu polecamy zobaczyć na stronie: https://virtual-planet.eu/

Gry przetestowali uczniowie kieleckich liceów, a końcowe spotkanie projektu odbyło się w listopadzie  ’23410540780 1754344361712147 4019453583149811325 Nw Bułgarii.

ClientThe Car Rental Co
SkillsPhotography / Media Production
WebsiteGoodlayers.com

Project Title

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth.