Magister inżynier Zarządzania i Inżynierii Produkcji oraz inżynier Logistyki. Od lat związany z trzecim sektorem, współpracował ze Stowarzyszeniem Wiosna jako Koordynator Wojewódzki i Manager Operacyjny. Zarządzał programem Akademia Przyszłości w województwach: świętokrzyskim, lubelskim i mazowieckim.
W Regionalnym Centrum Wolontariatu zajmuje się finansami Organizacji, kwestiami administracyjnymi oraz koordynowaniem Przystanku Młodych. Prowadzi także szkolenia rozwijające obejmujące kompetencje miękkie, kładąc szczególny nacisk na kompetencje biznesowe.
Uczestnik VII edycji Programu Menedżerowie NGO PROMENGO.
W wolnym czasie najchętniej słucha muzyki, poznaje języki oraz szuka nowinek technologicznych.
Odpowiada za wolontariat lokalny i projekty międzynarodowe. Jej pasją jest praca z ludźmi. Od wielu lat związana z wolontariatem, z Regionalnym Centrum Wolontariatu związana od 4 lat . Pracowała z rodzinami potrzebującymi pomocy materialnej oraz z dziećmi, które miały trudność z nauką.
Absolwentka Szkoły Trenerów i Szkoły Zarządzania Procesami Rozwojowymi Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunku bezpieczeństwo międzynarodowe. W Regionalnym Centrum Wolontariatu odpowiada za wolontariat lokalny oraz współrealizację Programu Korpus Solidarności. Z zaangażowaniem prowadzi spotkania z wolontariuszami dotyczące trzeciego sektora, a także spraw społecznych, tj. kwestie nierówności, stereotypy, czy fake newsy.
Łukasz od 15 lat jest związany z sektorem organizacji pozarządowych. Na różnych etapach swojej działalności pełnił funkcję prezesa własnego stowarzyszenia, koordynatora wolontariuszy Europejskiego Korpusu Solidarności, członka zarządu fundacji Camposfera, którą współtworzył. Współpracował z takimi organizacjami jak Fundacja Jesteśmy Blisko, Stowarzyszenie Fraktal, Poradnia Ławka czy Stowarzyszenie Nawigacja. Nadal współpracuje z wieloma organizacjami, min: Fundacja Odzyskaj Środowisko czy Fundacja Dzika Klinika w Krakowie. Był jednym z inicjatorów utworzenia centrum organizacji pozarządowych Spiżarnia w Kielcach, przy którym działało również Regionalne Centrum Wolontariatu, a które wpłynęło na zawiązanie się pierwszych mocnych relacji między organizacjami w regionie.
W Regionalnym Centrum Wolontariatu odpowiada za koordynację projektów międzynarodowych. Jest również czynnym fotografem oraz muzykiem, co pozwala mu łączyć pasje artystyczne z zaangażowaniem społecznym.
Absolwent pracy socjalnej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, w stopniu magisterskim; erudyta amator, z wyszczególnieniem biologii, zoologii, fizyki i popkultury. W wolnych chwilach pochłania fantastykę, horrory i kryminały i namiętnie gra w gry. Lubi pracować z grupą ludzi skłonną do współpracy, a zatrudnienie w Regionalnym Centrum Wolontariatu traktuje jako cenne doświadczenie zawodowe, pomocne w ukierunkowaniu przyszłości. Jako nowy koordynator projektów liczy na owocną współpracę z pozostałymi członkami mojej załogi.
Jest absolwentką Politechniki Świętokrzyskiej. Interesuje się psychologią a w RCW pełni funkcję koordynatorki projektu wolontariatu długoterminowego w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności. Uwielbia pracę z ludźmi. Daje jej ona możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania horyzontów. Uwielbia chodzić po górach i jeździć na rolkach.
Jest absolwentką ekonomii, a także przyszłą psycholożką i terapeutką zajęciową. W RCW pełni funkcję koordynatorki wolontariatu europejskiego. Bardzo ceni sobie możliwość pracy w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym.
Lubi się uczyć, poznawać ludzi, podróżować, odpoczywać w okolicznościach przyrody i realizować się artystycznie. Działa wolontaryjnie na rzecz osób samotnych, seniorów i dzieci, a także opiekuje się zwierzętami.
W swojej postawie na co dzień kieruje się optymizmem, wrażliwością i kreatywnością, które umożliwiają jej dostrzeganie w ludziach i w sytuacjach pozytywnych aspektów, szans do rozwoju i realizacji potencjału.
Nazywam się Khrystyna Kulchytska i pracuję przy międzynarodowych projektach Erasmus +.
Wcześniej byłam wolontariuszką Erasmus+ ESC w jednej ze szkół w Kielcach. Lubię się rozwijać, poznawać psychologię człowieka i odkrywać w swoim życiu coś nowego.
Jest studentką studiów magisterskich na Charkowskim Uniwersytecie Narodowym im. W. N. Karazina na kierunku biologia i biochemia.
Doświadczenie wolontariatu w Centrum bardzo mnie zmieniło i to właśnie tutaj zdałam sobie sprawę, że praca i pomaganie ludziom jest tym, co naprawdę mnie motywuje. Naprawdę fajnie jest widzieć, jak młodzi ludzie zmieniają się w naszym projekcie i każdy z nich przechodzi własną ścieżkę rozwoju, w której staramy się ich wspierać ze wszystkich stron własnymi staraniami.
W Regionalnym Centrum Wolontariatu zajmuje się koordynacją projektu wolontariatu długoterminowego w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności.
Absolwentka prawa i administracji, jedna z pierwszych członków założycielskich Centrum
Wolontariatu związana z organizacją od zawsze. Jej pasją są podróże i szeroko pojęta współpraca z
ludźmi, którą realizuję m.in. w projektach międzynarodowych w ramach programu Europejski Korpus
Solidarności, zgodnie z maksymą: „Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.”
Regionalne Centrum Wolontariatu realizuje projekty goszczenia wolontariuszy zagranicznych od lat. Dzięki wsparciu Europejskiego Korpusu Solidarności co roku zapraszamy do Kielc ochotników z całej Europy. Gościli u nas obywatele Niemiec, Francji, Hiszpanii, Ukrainy, Włoch, Portugalii, Grecji, Danii, Gruzji, Armenii, Turcji, Egiptu, Jordanii, Maroko, Palestyny. Wolontariusze przyjeżdżają do Kielc, by przez 10 miesięcy prowadzić nieodpłatne warsztaty międzykulturowe, wpierać pracę naszego biura a także prowadząc zajęcia samorozwojowe w szkołach i przedszkolach z którymi posiadamy stałą współpracę. Działają również w instytucjach kultury, m.in. Kieleckim Centrum Kultury i Miejską Biblioteką Publiczną.
Nasza ekipa wspaniałych wolontariuszy Europejskiego Korpusu Solidarności poleca się do kontaktu i do stałej współpracy! Wystarczy napisać maila na adres: [email protected]